Při objednávce nad 1 000 Kč je DOPRAVA ZDARMA a navíc získáte KÁVU JAKO DÁREK.

Novinky

Svátek zamilovaných s portugalským vínem

portugalska_prodejna_valentyn_novinky_2

V jednoduchosti je krása. Kvalitní víno, něco dobrého a hlavně pohodová nálada. Tak to naprosto postačí ke krásnému večeru, který si můžete společně užít. Nezapomínejte, že čas který věnujete tomu druhému, je ten nejkrásnější projev opravdové lásky. U nás tento vzácný čas získáte, protože nabízíme téměř vše co potřebujete. Kvalitní portugalské víno a delikatesu, například v podobě bonboniéry, u nás můžete pořídit jednoduchým nákupem na pár kliků a navíc za příznivou cenu.

Dvě láhve kvalitního portugalského vína za 400,–
Víno dostanete v dárkovém balení
Při nákupu nad 800,– DOPRAVA ZDARMA

portugalska_prodejna_valentyn_novinky_1

Polosuché bílé víno

portugalska_prodejna_novinky_ponte_de_lima

Specifické portugalské víno, pro příjemné zimní posezení z oblasti Ponte de Lima. Řadí se mezi vysoce kvalitní, polosuché víno. Vyznačuje se mírnou perlivostí a jemnou chutí.

Vinařství Ponte de Lima bylo založeno v roce 1959 v Conde de Bertiandos, tedy nejstarším městě Portugalska. Jako první získalo certifikaci kvality.

 

 

NOVÝ PORTUGALSKÝ RECEPT NA TENTO TÝDEN

PORTUGALSKÝ STEAK

 

Ingredience:

 4 rum steaky po 180 g

 5 stroužků česneku

 1 lžíce vinného octa

 3 lžíce olivového oleje

 150 g másla
 1 bobkový list

 1 dl brandy

 1 lžička citrónové šťávy

  dle chuti: sůl a čerstvě mletý pepř

 

Postup přípravy:

 

Připravte si marinádu z vinného octa, jedné lžíce olivového oleje, čtyř prolisovaných stroužků česneku a většího množství čerstvě mletého pepře. Dobře promíchejte a potřete touto směsí lehce naklepané steaky. V rozehřátém zbytku olivového oleje, do nějž přidáte 100 g másla, zprudka opečte přibližně 1 minutu jeden rozdrcený stroužek česneku a bobkový list. Ten pak vyjměte a vyhoďte. Do pánve s rozehřátým olejem vložte steaky a zprudka je opečte asi 1 minutu z každé strany. Pak ztlumte oheň a pečte ještě 2-4 minuty z každé strany, při obracení lehce osolte. Vyjměte a uložte v teple.
Na stejném tuku krátce osmahněte plátky šunky a položte na každý steak jeden plátek.
Odlijte z pánve polovinu tuku, přidejte brandy, malou lžičku citrónové šťávy a pro zjemnění zbylých 50 g másla. Prohřejte, promíchejte a nechte mírně vyvařte a přelijte steaky.

 

PORTUGALSKÉ DÁRKOVÉ KRABIČKY

PORTUGALSKÁ PRODEJNA.CZ 

 uvádí jako první na trh unikátní krásné dárkové krabičky. Tyto nádherné krabičky potěší opravdu každéo obchodního partnera, každého zaměstnance  i přátele či členy rodiny. 

Obrázek článku